הצהרת נגישות

מדגם ייעוץ ומחקר בע"מ רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. באתר בוצעו התאמות נגישות כנדרש, על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) תשע"ג-2013, ת"י 5568 - תקן להנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות ולתקןW3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.
Image

להלן רשימה חלקית של התאמות הנגישות שבוצעו באתר

אפשרות לדלג ישירות לאזורים שונים בעמוד ובאתר

אפשרות לדלג ישירות לאזורים שונים בעמוד ובאתר אפשרות זו מסייעת לאנשים הגולשים באמצעות מקלדת ולעיוורים. בתחילת כל עמוד קיימת רשימת קישורים שניתן להגיע אליהם באמצעות מקש tab. להלן רשימת האזורים אליהם ניתן לדלג:

  • דלג לתוכן - מוביל לחלק העיקרי של העמוד
  • תפריט ראשי

התאמה ללקויי ראיה

התאמה ללקויי ראיה צבעי האתר בעלי ניגודיות גבוהה לשיפור הקריאות לאנשים עם לקות ראיה. ניתן להגדיל ולהקטין את התצוגה באמצעות אפשרות Zoom של הדפדפן. לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl ופלוס תגדיל את התצוגה (לחצו מספר פעמים כדי להגדיל לגודל הרצוי). ניתן להקטין על ידי לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl ומינוס. או לחלופין, להשתמש בכלי עזר לנגישות הזמין בצד האתר עם האייקון של נגישות.

התאמות למשתמשים עיוורים המשתמשים בקורא מסך

התאמות למשתמשים עיוורים המשתמשים בקורא מסך האתר מותאם לגולשים המשתמשים בתוכנות קורא מסך. האתר כולל:
  • כותרות
  • טקסטים חלופיים לתמונות
  • חלוקת האתר לאזורי ניווט, אזור תוכן מרכז ואפשרות לדילוג ביניהם.

התאמה למשתמשי מקלדת

כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות המקלדת באופן הבא: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.

אודות הצהרת הנגישות

ההצהרה עודכנה בתאריך 24.10.2021. לצפייה מיטבית באתר מומלץ להשתמש בדפדפן כרום ובקורא מסך JAWS.

פנייה בנושא נגישות

אנו עושים את המיטב כדי להנגיש את אתרנו לכלל האוכלוסיה. במידה וברצונך לפנות אלינו בנושא נגישות, ניתן לכתוב ל: midgam@midgam.co.il